Zespół i klienci

Zespół PGA Accounting to synonim
wysokiej jakości i niezawodności

Zespół PGA Accounting to synonim wysokiej jakości i niezawodności. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rachunkowości, podatków, kadr i płac.

Dajemy więcej. Dbamy o całość powierzonych nam spraw w najdrobniejszych szczegółach. Oferujemy profesjonalną współpracę a z naszymi Klientami budujemy partnerskie relacje. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wskazujemy Naszym Klientom najlepsze sprawdzone rozwiązania. Podnosimy bezpieczeństwo podatkowe i zapewniamy rzetelną informację księgową w zarządzaniu. Zaufanie Klientów zdobyte przez lata jest dla nas wielką nobilitacją.

Reprezentanci PGA ACCOUNTING

Agnieszka Górecka

Założyciel Biura Rachunkowego  PGA Accounting, absolwentka Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu (studia magisterskie na wydziale Ekonomii, kierunek: zarządzanie przedsiębiorstwem) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i podatków).

Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiada 30 lat doświadczenia zawodowego w rachunkowości, zarządzaniu polityką podatkową oraz zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wieloletnia główna księgowa i członek zarządu biura rachunkowego Estelligence sp. z o.o.

W PGA Accounting odpowiada za organizację, zarządzanie i nadzór nad personelem oraz całością procesów zachodzących w tej firmie. Posiada wiedzę merytoryczną na najwyższym poziomie, co jest dla Państwa gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług przez biuro oraz bezpieczeństwo w zakresie nadzoru nad Państwa zobowiązaniami podatkowymi.

Agnieszka Górecka
Prezes Zarządu
Karina Świderska

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wiedzę pogłębiała pracując ponad 20 lat w różnych departamentach jednej ze spółek Wielkiej Czwórki – PricewaterhouseCoopers.

Doświadczenie w zakresie audytu zdobywała pracując przez dwa lata w dziale Assurance. W dziale Księgowości PwC piastowała funkcję lokalnego kontrolera Spółek PwC odpowiedzialnego za sporządzanie raportów księgowych, statystycznych , NBP i innych wg wymogów polskiej i zarządczej rachunkowości. Przez ostatnie 5 lat pracy w PwC pracowała na stanowisku Tax Manager. Wiedzę podatkową wzbogaciła kończąc studia podyplomowe z Podatków i Prawa Podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez trzy ostatnie lata pracowała jako Główna Księgowa w biurze rachunkowym Estelligence Sp.z o.o. świadcząc pełne usługi księgowe zarówno według standardów Polskiej Rachunkowości jaki wg Międzynarodowych Standardów Rachunkowości Finansowej.

Karina Świderska
Główna księgowa

Wśród sieci klientów dla których Grupa PGA miała okazję świadczyć usługi, znajdują się podmioty takie jak: