O PGA
ACCOUNTING

PGA Accounting to część Polskiej Grupy Audytorskiej – siecią profesjonalnych, polskich firm świadczących usługi audytorskie, księgowe i doradcze, które tworzą zespół zbudowany przez doświadczonych biegłych rewidentów, konsultantów i księgowych.

Podstawowym celem PGA Accounting jest zapewnienie Klientom komfortu i bezpieczeństwa związanego z obsługą księgową Państwa firmy. Jesteśmy solidnym, rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, służącym swoją wiedzą i długoletnim doświadczeniem w świadczeniu outsourcingu księgowości i obsługi kadrowo-płacowej. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta, które gwarantuje wysoką jakość naszych usług, terminowość i zawsze aktualne rozwiązania podatkowe.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-rachunkowej małych i średnich firm, działających w Polsce i na rynkach międzynarodowych. Naszą firmę tworzą ludzie, dla których księgowość jest pasją, a ich profesjonalizm i wysokie kompetencje pozwalają rozwikłać najtrudniejsze kwestie rachunkowe.

W naszych działaniach stawiamy na konstruktywne myślenie. Tam gdzie inni widzą problemy My dostarczamy rozwiązania. Pomagamy odkrywać nowe możliwości. Jeśli jest szansa na obniżenie podatków My ją znajdziemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wskazujemy Naszym Klientom najlepsze rozwiązania i zapewniamy najwyższy standard usług. Stały i systematyczny rozwój w dziedzinach związanych z oferowanymi przez naszą firmę usługami sprawia, że dążymy do tego aby być zawsze “Przed” zmianami. To z kolei umożliwia nam szybką reakcję i daje czas niezbędny dla odpowiedniego przygotowania się do zmian bądź przeprowadzenia procesów i działań optymalizacyjnych, względnie łagodzących ich negatywne skutki.

Stosujemy najlepsze praktyki wypracowane
przez firmy wyznaczające standardy w świecie księgowych
na przyjaznych dla Państwa warunkach.

Kompleksowe usługi

Ściśle współpracujemy z doświadczonymi doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi doradcze zawierające również wsparcie prawne i podatkowe.

Nasza współpraca z nimi daje naszym Klientom możliwość bezpośredniego dostępu do różnorodnych usług doradztwa podatkowego oraz obsługi prawnej przedsiębiorstw bez konieczności angażowania dodatkowych stron i podmiotów.