Kariera w PGA

Największy kapitał PGA stanowią ludzie.
To dzięki pracownikom możemy się rozwijać
i świadczyć najlepsze usługi dla
naszych klientów.

Nasi pracownicy to rzetelni, skuteczni i wiarygodni profesjonaliści, którzy pomimo często wieloletniego doświadczenia, wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i z pasją przystępują do kolejnych zadań jakie stawiają przed nami klienci.

Dynamicznym i ambitnym osobom, którzy chcą się rozwijać, PGA oferuje ciekawą perspektywę podążania własną ścieżką kariery i współpracę z najlepszymi, doświadczonymi profesjonalistami w zakresie audytu, zarządzania finansami firm i konsultingu zarządczego.

W PGA liczy się nie tylko to gdzie studiowałeś, czy wcześniej pracowałeś, ale także jakim jesteś człowiekiem. Dynamizm, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie a przy tym poczucie humoru i umiejętność pracy z innymi w zespole to cechy jakich poszukujemy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:
Główna Księgowa / Główny Księgowy
Samodzielna/-y Księgowa/-y
Specjalistka/-a ds. kadr i płac

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres biuro@pga-accounting.pl..
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Główna/-y Księgowa/-y

MIEJSCE PRACY: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości lub MSR;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych;
  • Monitoring zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych;
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym zamykaniem kolejnych miesięcy rozliczeniowych;
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości;
  • Współpraca z organami podatkowymi, kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m.in. US, GUS.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Staż pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT;
  • Umiejętność sporządzania rocznych i okresowych sprawozdań finansowych;
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego mile widziana.

GWARANTUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Pracę z zgranym i ambitnym zespole;
  • Dla chętnych: nauka języka angielskiego, pakiet medyczny.

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości;
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS i innych wymaganych przepisami prawa;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych (Bilans, RZiS);
  • Współudział w badaniu sprawozdania finansowego;
  • Współpraca z klientami i pracownikami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu KH;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego;

  • Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców;
  • Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS;
  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach;
  • Rozliczanie pracowników oddelegowywanych do pracy za granicą;
  • Współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym korespondencja z komornikami;
  • Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu ekonomicznym;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym;
  • Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencja czasu pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Terminowość i dokładność;

  • Samodzielne stanowisko.